Novosti - Razno

Poziv na Akciju dragovoljnog darivanja krvi na Ekonomskom fakultetu

22. ožujka 2021. | Izdvojeno, Razno
Poziv na Akciju dragovoljnog darivanja krvi na Ekonomskom fakultetu

Klub dobrovoljnih darivatelja krvi „Ekonomski fakultet u Splitu“ poziva studente i zaposlenike na Akciju dragovoljnog darivanja krvi na Ekonomskom fakultetu koja će se održati 29. ožujka 2021. u vremenu od 10:00 do 14:00 sati u Dvorani D2 Ekonomskog fakulteta u Splitu (na prvom katu).

Kako bi akcija dobrovoljnog darivanja krvi protekla u skladu s epidemiološkim mjerama, potrebno je da, ukoliko želite pristupiti akciji, pošaljete mailom vaše ime i prezime te termin koji vam odgovara (podatke šaljite na jelica.fabris@efst.hr ).

Pozivamo sve naše dosadašnje i buduće darivatelje krvi da se odazovu akciji darivanja krvi.
Hvala na plemenitom i humanom činu, kojim spašavate nečiji život!

Dragi studenti i studentice,
Zbog očuvanja vašeg zdravlja Uprava fakulteta vas uspješnim darivanjem krvi oslobađa nazočnosti nastave u tom danu!