Novosti - Razno

Razno

Radionica informatičke pismenosti

27. siječnja 2021. | Izdvojeno, Događanja

U sklopu ciklusa radionica „Grow Your Skills“, organiziramo radionicu informatičke pismenosti.

Radionica se izvodi:
1. veljače 2021., 17:00 - 19:00h

Radionicu će održati Tea Mijač i Ivana Ninčević-Pašalić s Katedre za poslovnu informatiku Ekonomskog fakulteta u Splitu.

Radionica informatičke pismenosti uključuje napredno poznavanje Office paketa. Cilj je pružiti polazniku informacije o funkcionalnostima s kojima se ne susrećete svaki dan, a mogu biti izrazito bitne i korisne za vrijeme studiranja ali i u poslovnom okruženju. Naglasak će biti na najčešće korištenim softverima iz ovog paketa: Word i Excel.

Broj sudionika na radionici je ograničen, a prijave zaprimamo putem linka:

Svi polaznici koji uspješno prođu radionicu, dobiti će potvrdu o pohađanju.
Polaznicima radionice će biti poslana Zoom poveznica na email dan prije njenog održavanja.
___________________________________________________________________________
Ciklus radionica „Grow Your Skills“ izvode Poduzetnički centar Split i Studentski poduzetnički inkubator pod pokroviteljstvom Grada Splita. Projekt je namijenjen studentima i mladima neovisno o njihovom obrazovanju, a usmjeren je na stjecanje dodatnih vještina i kompetencija mladih na području poduzetništva i tehnologije. Kroz 6 tjedana radionica i 8 obrađenih tema, mladi će imati priliku razviti dodatne vještine i kompetencije u području osobnog i profesionalnog razvoja što će im pomoći pri konkurentnosti na tržištu rada.