Novosti - Studij

Studij

Od ponedjeljka 30. studenog 2020. cjelokupna nastava na Zoomu

27. studenog 2020. | Studij, Covid19 info, Izdvojeno

Nastavno na najnovije Preporuke za održavanje nastave na visokim učilištima u razdoblju pandemije bolesti COVID-19 uz primjenu protuepidemijskih mjera, nadopuna od 27. studenog 2020.,
nastava na Fakultetu odvijat će se u virtualnom okruženju uz pomoć informatičkih alata od ponedjeljka, 30. studenog 2020. godine.

Nastava će se odvijati prema objavljenim rasporedima putem ZOOM aplikacije u ZOOM dvoranama u istim terminima po danima i satima za sve godine studija i studijske programe (kako je bilo prema ranijim rasporedima za posljednjih 6 tjedana nastave koja se odvijala u dvoranama na Fakultetu).

Kako za nastavu u ZOOM  dvoranama nema ograničenja po broju studenata po definiranim grupama vježbi i/ili predavanja, svi studenti mogu pohađati nastavu po rasporedu svaki tjedan.