Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Natječaj za ERASMUS+ studijski boravak u a.g. 2017/2018. u Sarajevo

19. travnja 2017. | Oglasi

Sveučilište u Splitu raspisalo je Natječaj za dodjelu financijske potpore studentima za odlazak na studijski boravak u akademskoj godini 2017/2018. u okviru ERASMUS+ programa, ključne aktivnosti 1 (KA107) – omotnica IPA - Sarajevo.

Rok za prijavu je 05. svibanj 2017.g..

Studenti koji se žele prijaviti na Natječaj trebaju:

- pažljivo pročitati Tekst natječaja i vezane dokumente ,

- pažljivo proučiti sadržaj mrežnih stranica Fakulteta "Mobilnost studenata"

- pažljivo pročitati pripadajuće članke (od 143. do 159.) Pravilnika o studijima i sustavu studiranja na EFST-u

- proučiti sadržaj mrežne stranice visokoobrazovne institucije na koje se želi ostvariti studijski boravak, preliminarno odabrati kolegije do minimalno ukupno 20 ECTS bodova odgovarajuće razine studija (prediplomske ili diplomske) te ih naznačiti u prijavnom obrascu Natječaja,

- period boravka u prijavnom obrascu naznačiti orijentaciono prema podatku naznačenom u akademskom kalendaru institucije domaćin za tekuću a.g.,

- na standardiziranom obrascu Fakulteta zatražiti odobrenje prijave za studentsku mobilnost i osobno ga dostaviti ERASMUS+ koordinatorici Fakulteta, Danijeli Coppola, zajedno s kompletiranom natječajnom dokumentacijom.

Nepotpuna i netočno popunjena natječajna dokumentacija bit će odbijena.

Za dodatne informacije i eventualne nejasnoće, nakon pažljivo proučenog naznačenog sadržaja, studenti se mogu obratiti ERASMUS+ koordinatorici Fakulteta, Danijeli Coppola, Aneks zgrade Fakulteta, kabinet br. 237, od ponedjeljka do petka u vremenu od 9 do 14 sati i na email: dcoppola(na)efst.hr .

Ispiši