Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Objava stegovne mjere opomena pred isključenje

14. srpnja 2017. | Stegovna odgovornost

Ivani Brnadić, Matični broj: 2113503, studentici Fakulteta, izrečena je stegovna mjera opomena pred isključenje, radi počinjenja teške povrede "predaja svih vrsta radova čiji je sadržaj djelo drugog studenta ili treće osobe, prepisivanje većeg dijela ili cijelog rada bez citiranja izvora (tzv. plagiranje)". Stegovna mjera objavljuje se na mrežnim stranicama Fakulteta na vrijeme od dva (2) mjeseca od dana objave.

Marini Barać, Matični broj: 4165470, studentici Fakulteta, izrečena je stegovna mjera opomena pred isključenje, radi počinjenja teške povrede "upotreba nedopuštenih pomagala na provjerama znanja (nedopušteno korištenje "šalabahtera"). Stegovna mjera objavljuje se na mrežnim stranicama Fakulteta na vrijeme od dva (2) mjeseca od dana objave.

Tomislavu Baričeviću, Matični broj: 1151959, studentu Fakulteta, izrečena je stegovna mjera opomena pred isključenje, radi počinjenja teške povrede "upotreba nedopuštenih pomagala na provjerama znanja (nedopušteno korištenje "šalabahtera"). Stegovna mjera objavljuje se na mrežnim stranicama Fakulteta na vrijeme od dva (2) mjeseca od dana objave.

Eni Radmilo, Matični broj: 1165550, studentici Fakulteta, izrečena je stegovna mjera opomena pred isključenje, radi počinjenja teške povrede "upotreba nedopuštenih pomagala na provjerama znanja (nedopušteno korištenje "šalabahtera"). Stegovna mjera objavljuje se na mrežnim stranicama Fakulteta na vrijeme od dva (2) mjeseca od dana objave.

Ispiši