Novosti - Sve novosti

Sve novosti

METRO Cash & Carry d.o.o. traži studenta/studenticu za rad u veleprodajnom centru Split

11. lipnja 2019. | Oglasi

Tražiš sezonski posao? Proaktivan si i voliš dinamičnost? Voliš rad u trgovini te rad s kupcima? Ako je odgovor DA onda ćeš se savršeno uklopiti u traženi studentski posao.

METRO Cash & Carry osluškuje razvojne i edukacijske potrebe svakog djelatnika te su mogućnosti prepoznavanja potencijala unutar našeg tima na visokoj razini. Ono što tražimo od nove radne snage je želja i volja za radom, a brigu o svojim talentima prepusti nama.

METRO Cash & Carry je prvak neovisnog poslovanja i zato pozivamo nove potencijale u svoj tim.

Opis posla:

• zaprimanje i skladištenje zaprimljenih artikala,
  • prepakiravanje/označavanje robe
  • evidencija isteka rokova
  • komunikacija sa kupcima
  • ostali zadaci po uputama nadređenih

Imaš mogućnost:

• stjecanja iskustva
  • usvajanja radnih navika
  • upoznavanja internacionalne kompanije i njenih procesa
  • rada u ugodnom i dinamičnom okruženje
  • razvoja vlastitih potencijala

Mjesto rada i uvjeti:

• Mjesto rada: Ivana Pavla II. 3, 21212 Kaštel Sućurac
  • Naknada po satu/plaća: 28,00 kn/h

Ako smatraš da je ovo posao za tebe te želiš postati dio METRO tima pošalji svoj životopis na mirela.basic@metro-cc.hr s napomenom „Prijava za studentski posao – VPC Split“.