Novosti - Sve novosti

Sve novosti

EKONOMSKOM FAKULTETU U SPLITU DODIJELJENA PRESTIŽNA EPAS AKREDITACIJA ZA PREDDIPLOMSKI I DIPLOMSKI STUDIJ POSLOVNE EKONOMIJE

7. studenog 2019. | Izdvojeno

Na sjednici održanoj 29. listopada, glavni odbor EFMD-a (European Foundation for Management Development) je donio odluku da se Ekonomskom fakultetu u Splitu dodijeli EPAS akreditacija (EFMD Programme Accreditation System) za preddiplomski i diplomski studij Poslovne ekonomije na razdoblje od tri godine. Ekonomski fakultet u Splitu je u listopadu 2016. godine krenuo u proces stjecanja EPAS akreditacije te je glavni odbor EFMD-a u kolovozu 2017. godine Fakultetu odobrio zahtjev čime je formalno započeo proces stjecanja akreditacije. Ovim činom Ekonomski fakultet u Splitu postaje članom renomiranog globalnog društva fakulteta čiji su studijski programi označeni markicom kvalitete. Svega 115 fakulteta na Svijetu posjeduje EPAS markicu kvalitete dok je Ekonomski Fakultet u Splitu među rijetkima koji imaju EPAS akreditaciju za studijske programe koji se dominantno izvode na materinjem jeziku.

Čestitamo svim studentima, nastavnom i nenastavnom osoblju kao i svim partnerima našeg Fakulteta.

Više na sljedećoj poveznici: https://efmdglobal.org/accreditations/business-schools/epas/epas-accredited-programmes/