Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Dodjela nagrada u sklopu "Tommy-studentskog natjecanja"

4. srpnja 2022. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Dodjela nagrada u sklopu "Tommy-studentskog natjecanja"

Prošlog se tjedna održala dodjela nagrada u sklopu „Tommy-studentskog natjecanja“ za najuspješnije timove koji su rješavali poslovne slučajeve iz šest različitih područja poslovanja Tommy-a.

Na natjecanju je sudjelovalo ukupno 55 studenata - 12 timova s Ekonomskog fakulteta i 5 timova sa Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu koji su rješavali poslovne slučajeve iz područja ljudskih resursa, veleprodaje, marketinga, nabave, upravljanja zalihama te zbrinjavanja otpada, a najuspješniji timovi su dobili novčane nagrade u iznosima od 7 tisuća, 4 tisuće i 2 tisuće kuna.

Za mentorstvo i ocjenjivanje je bila odgovorna stručna komisija, koju su činili profesori s Ekonomskog fakulteta i Sveučilišnog odjela za stručne studije te Tommyjevi mentori koji su ujedno i direktori poslovnih područja iz kojih su se poslovni slučajevi raspisali.

Nagrade – poslovni slučaj ljudski resursi:

1. mjesto tim MADA, članovi: Marin GugićAna ArapovićDora DelićAndro Šarić

2. mjesto tim Protokol, članovi: Martina BaceljValentina BilandžićIvan DurdovFilip Galić

3. mjesto tim Momaci, članovi: Ante KosorAndrej MarićIvan Krnić

Nagrade – poslovni slučaj veleprodaja:

1. mjesto tim Future, članovi:  Anđela BlaževićRobert RukčićIva Vuletić

2. mjesto tim Pripravnici, članovi: Josipa ŠkeroGabrijela VrkićJoško Stojkovski

3. mjesto Grupa 2, članovi: Karla BalićAnja Anić MatićNikolina BožićAndrea MilankoIvana Žižić

Nagrade – poslovni slučaj marketing:

1. mjesto tim Out of the box, članovi: Jure BralićTina KilićMarja Kraljević

2. mjesto tim Oluja mozgova, članovi: Slavko ĐirlićTea Petra DebakMate Marušić, Stela Bečić

3. mjesto tim Emporia, članovi: Ana Šimić, Filomena Varkaš

Nagrade – poslovni slučaj nabava:

Tim 6002, članovi: Andrea Madžar, Božena Perić, Josipa Ugrina

Nagrade – poslovni slučaj upravljanje zalihama:

Tim VIM, članovi: Valentina Šprajc, Mia Rogulj, Ivo Jakir

Nagrade – poslovni slučaj zbrinjavanje otpada:

Tim Ekipa za otpad, članovi: Marin Oršulić, Ivana Bilandžić, Ante Lelas

Mentori timova su dobili zahvalnice, kao i dekani izv. prof. dr. sc. Vinko Muštra iSveučilišnog odjela za stručne studije dr. sc. Petar Pepur za ustanove kojima su na čelu.

Mentori s Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu: prof. dr. sc. Danica Bakotić, izv. prof. dr. sc. Željko Mateljak, izv. prof. dr. sc. Ljudevit Pranić, doc. dr. sc. Ivana Kursan Milaković i prof. dr. sc. Mirela Mihić.

Mentori Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu: mr. sc. Anita Krolo Crvelin, mag.oec. Sanja Bašić Roguljić, dr. sc. Danijela Perkušić Malkoč, dr. sc. Katja Rakušić Cvrtak, mr. sc. Stjepan Laći, dr. sc. Slobodanka Jelena Cvjetković, struč.spec.ing. Ivica Lovrić i mr. oec. Alen Ćurin, dipl.ing.el.

Tommy mentori: Marija Biuk, Dražen Dude, Branimir Đonlić, Anatolij Lovrić, Mario Šušnjara, Ante Vrdoljak