Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Gostujuće predavanje doc. dr. sc. Nikice Dabaroša, 02.06. u Svečanom amfiteatru EFST-a

8. svibnja 2023. | Izdvojeno, Razno, Događanja

U petak, 02.06.2023. godine u 16:00 sati u Svečanom amfiteatru  EFST-a  gostujuće predavanje na Sveučilišnom specijalističkom studiju "Menadžment zdravstvenih organizacija" održat će doc. dr. sc. Nikica Daraboš, glavni predstavnik Republike Hrvatske u stalnoj misiji  pri uredu UN-a i Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji u Ženevi, Švicarska te Sveučilišni specijalist diplomacije te Specijalist opće kirurgije, ortopedije i traumatologije.

Tema predavanja: "Upravljanje poslovanjem u Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji".

Predavanje je otvoreno i za javnost, a prisutni će imati priliku postavljati pitanja i razgovarati s gostom te saznati sve što ih zanima ''iz prve ruke''.

Iskoristite priliku!

Kvalitetno obrazovanje