Novosti - Sve novosti

Otvorene su prijave za Tommy – Studentsko natjecanje 2022

22. ožujka 2022. | Studij, Izdvojeno, Razno
Otvorene su prijave za Tommy – Studentsko natjecanje 2022

Pozivamo te na Tommy studentsko natjecanje otvoreno za sve studente Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu. Prijave se zaprimaju do 01. travnja 2022. godine u 23:59 h.

Natjecatelji se prijavljuju u timovima od 3-4 osobe. Jedna osoba može sudjelovati samo u jednom timu. Jedan tim može odabrati samo jedan poslovni slučaj.

Teme koje birate:

• MARKETING - Tommy usluge (percepcija potrošača, korištenje usluga i komunikacija)
  • NABAVA - Tommy zdrava hrana (ponuda i pozicioniranje)
  • LJUDSKI RESURSI - Privlačenje visokoobrazovanih zaposlenika mlađe životne dobi
  • UPRAVLJANJE ZALIHAMA - Upravljanje zalihama
  • LOGISTIKA I DISTRIBUCIJA - Stabilnost i efikasnost opskrbnog lanca - transport
  • VELEPRODAJA - Razvoj i prilagodba veleprodajnog poslovanja na HoReCa tržištu

Prijave se vrše putem obrasca.

Za sva eventualna pitanja vezana uz samu prijavu stojimo na raspolaganju putem e-maila cjelozivotno@efst.hr

Želiš potvrdu da si spreman/a za izazove koji te čekaju nakon diplome? Uz to si ambiciozna osoba i timski igrač u potrazi za prilikom da iskažeš svoju kreativnost?

Odlično, jer baš takve studente trebamo za Tommy – Studentsko natjecanje 2022.! Pokaži što znaš!