Novosti - Sve novosti

Sve novosti

EasyDNNNews

Raspored održavanja nastave u periodu od 08.11.2021. do 28.11.2021.

6. studenog 2021. | Studij, Covid19 info

Drage studentice i studenti,

Uvažavajući najnovije epidemiološke mjere te postojeće institucionalne kapacitete, donose se sljedeće odluke:

• Nastava od 08.11.2021. do 28.11.2021. će se odvijati u virtualnom okruženju (putem Zoom aplikacije). Raspored i upute za navedeni period se nalaze u prilogu. Naglašavamo da se u ovom periodu (08.11. – 28.11.) neće održavati dodatne grupe koje su se do 08.11. održavale u virtualnom okruženju („online“ grupe).
  • Provjere znanja se i dalje planiraju odvijati u dvoranama EFST-a, sukladno uputama objavljenim na poveznici.
  • Knjižnica i sve službe Fakulteta će nastaviti s radom prema dosadašnjem rasporedu.

Uvažavajući našu posvećenost održavanju kvalitete studija, a koja podrazumijeva održavanje nastave na klasičan, kontaktan način uz prisutnost nastavnika i studenta na našem Fakultetu, cilj je omogućiti da se nastavni proces u što većoj mjeri tako i realizira nakon ovog perioda.

Zahvaljujemo na razumijevanju, te posebice odgovornom ponašanju uz želju da se što prije u potpunosti vratimo na naš Fakultet.

Srdačan pozdrav,

Izv. prof. dr. sc. Vinko Muštra