Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Timski rad i umrežavanje - edukacije za studente i mlade

15. listopada 2021. | Izdvojeno, Razno, Događanja

Poduzetnički centar Split i Studentski poduzetnički inkubator Ekonomskog fakulteta u Splitu, u sklopu projekta “Studentski digitalni HUB”, pripremili su novi set radionica i edukacija za studente i mlade.

Listopad  nam donosi novu temu mjeseca - “Timski rad i umrežavanje”.  Nikada ranije u povijesti rada, timski rad nije bio toliko važan faktor za funkcioniranje uspješnih organizacija. Uvođenje timova u organizacijsku strukturu dovodi do povećanja efikasnosti i kvalitete rada. Stvaranje i održavanje učinkovitog okruženja za timski rad zahtijeva usredotočenje na strukturne i ljudske aspekte organizacijskog života.

Stoga vam donosimo 4 radionice iz svijeta timskog rada i umrežavanja:

• 12. listopada s početkom u 10:00h, Tanja Kranjec iz tvrtke Integra znanja - “Timski rad & networking”

• 14. listopada s početkom u 16:00h, Peter R. Hewitt iz tvrtke Triloque - “Energizer - Catalyzing Success in the Organization”

• 20. listopada s početkom u 10:00h, Ivana Tišljar iz tvrtke HUTA - “Pet najvažnijih osobina timskih igrača”

• 21. listopada s početkom u 20:00h, Michael Freer iz tvrtke Ensoco - "How to network efficiently and effectively"

Sve edukacije održavaju se online preko Zoom platforme.

Svi polaznici koji prođu edukacije iz određenog područja dobit će potvrdu za sudjelovanje u vidu digitalno potpisane vjerodajnice sukladno EU Akcijskom planu za digitalno obrazovanje (2021.-2027.).

Radionice su ograničene na 30 polaznika.
Prijaviti se možete na linku - https://forms.gle/Qhx4rUStQRbb9P64A

Projekt “Studentski digitalni HUB” je sufinanciran sredstvima Europskih snaga solidarnosti Europske unije, a provodi se kroz cijelu 2021. godinu.