Novosti - Sve novosti

Sve novosti

EasyDNNNews

Upute za održavanje nastave u zimskom semestru ak.g. 2021/22:

3. listopada 2021. | Upisi, Studij
  1. Nastava se izvodi u blokovima u trajanju od 80 minuta bez pauze
  1. Svi nastavnici i studenti su dužni nositi maske tijekom održavanja nastave
  1. Za grupe predavanja i vježbe za koje je predviđeni broj studenta veći od 100, nastava se održava u VA i MA te na nastavu mogu doći samo studenti koji su cijepljeni ili su preboljeli bolest unazad 9 mjeseci što dokazuju:
  • predočenjem digitalne COVID potvrde ili
  • iznimno predočenjem nalaza pozitivnog PCR testa unazad 11 dana do 9 mjeseci ili liječničke potvrde o preboljenju ili cijepljenju.

Na ulazu u navedene dvorane zaštitari će provjeravati pridržavanje uputa od strane studenata.

Iznimno za studente koji ne ispunjavaju navedene uvjete, organizirana je dodatna grupa predavanja i/ili vježbi u virtualnom okruženju (Zoom).

1. Za grupe predavanja i vježbe za koje je predviđeni broj studenta manji od 100, studenti nisu u potrebi imati potvrde navedene pod Ad 3.
  1. Svi studenti i nastavnici trebaju se držati i preostalih protupandemijskih mjera sukladno važećim Preporukama HZJZ-a.

Studenti trebaju redovito pratiti obavijesti i ažuriranja vezano uz tijek i način održavanje nastave i istih se pridržavati.