Novosti - Upisi

Odabir smjera (upis 3. godine) na preddiplomskim studijima

21. lipnja 2017. | Upisi, Studij

Svi studenti preddiplomskog sveučilišnog studija i preddiplomskog stručnog studija, koji u tekućoj akademskoj godini imaju upisan jedan ili više predmeta s druge godine studija, dužni su na mrežnim stranicama Fakulteta (moj.efst.hr/interno), iskazati svoj interes za upisom željenog smjera u skladu sa svojim upisanim studijem.

Nakon zadnjeg ispitnog roka u tekućoj akademskoj godini studenti iz članka 2. ove Odluke bit će rangirani u skladu s Ostvarenim brojem bodova tijekom svog dosadašnjeg studija, koji se vrednuje za ovaj upis. Pri tome će biti uzet u obzir i vlastiti iskazani redoslijed odabira jednog od ponuđenih smjerova po odgovarajućem studiju.

Temeljem izračuna ostvarenog broj bodova, studenti će imati mogućnost upisa jednog ili više predmeta s treće godine preddiplomskog studija (tj. upis odgovarajućeg smjera).

Najveći mogući broj studenata po smjeru, odgovara ravnomjernoj raspodjeli svih studenata koji ostvare ovu mogućnost upisa na jednom studiju u odgovarajućoj akademskoj godini, uvećanoj za 10%.

Ispiši