Novosti - Upisi - Pregled

Pregled

EasyDNNNews

Poziv na online promociju predmeta "Cultural studies in business "

5. prosinca 2020. | Studij, Izdvojeno, Razno, Događanja
Poziv na online promociju predmeta "Cultural studies in business "

S izrazitim zadovoljstvom pozivamo sve zainteresirane studente na promociju predmeta pod nazivom "Cultural studies in business", a koji je pripremljen u okviru Erasmus + KA2 projekta pod istim nazivom. Predmet je premijerno izveden u ljetnom semestru akademske godine 2019./2020. Na promociji ćete imati priliku dobiti informacije o predmetu iz prve ruke te saznati iskustva profesora i studenata koji su bili uključeni u nastavu. Nadamo se da će Vam dobivene informacije otvoriti nove vidike, te da ćete razmotriti upis ovog predmeta tijekom sljedećeg semestra.

Predstavljanje će se održati u potpunosti online, putem Zoom-a u petak, 11. prosinca 2020. godine s početkom u 10:00 h. Raspored događanja na ovom online eventu možete pročitati u dokumentu u prilogu, a kroz prijateljsko, neformalno druženje bit ćete u mogućnosti postaviti pitanja, te porazgovarati sa sudionicima.

Detalji Zoom-a:

• Zoom dvorana 18
  • Meeting ID: 932 656 0811
  • Password: 304110

Veselimo se vašem dolasku.

Dokumenti za preuzimanje