Klub dobrovoljnih darivatelja krvi „Ekonomski fakultet u Splitu“
poziva studente i zaposlenike na akciju dragovoljnog darivanja krvi na Ekonomskom fakultetu koja će se održati
4. svibnja 2026.g. (četvrtak) u vremenu od 9:30 do 13:30 sati.
Pozivamo sve naše dosadašnje i buduće darivatelje krvi da se odazovu akciji darivanja krvi.
Hvala na plemenitom i humanom činu, kojim spašavate nečiji život!
Zahvaljujem na vašem odazivu,
Jelica Fabris, Predsjednica Kluba