Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

KOMferencija Hrvatske udruge za odnose s javnošću - 30.11. do 02.12.

28. studenog 2023. | Izdvojeno, Razno, Događanja
KOMferencija Hrvatske udruge za odnose s javnošću - 30.11. do 02.12.

Godišnja KOMferencija Hrvatske udruge za odnose s javnošću - HUOJ ove godine dolazi u Split od 30. studenoga do 02. prosinca. Središnja tema ovogodišnje KOMferencije je Istina u odnosima s javnošću, a održava na dvije lokacije, u Hotelu Ambasador i Hrvatskom domu.

Program KOMferencije objavljen je na stranici: https://www.komferencija.hr/program/ .

Bogati program ove godine počinje u četvrtak predavanjem Matta Cartera - Authentic communications – how to tell a credible story about your brand i dodjelom nagrada the!award.

Prijave za KOMferenciju otvorene su još uvijek, a studenti plaćaju simboličnu kotizaciju u iznosu od 15€.

Za sudionike KOMferencije dogovoreni su popusti za ručak u obližnjim restoranima, a koji se ostvaruju pokazivanjem akreditacije: 30% Bota Šare Oyster & Sushi Bar, ARTiČOK, Corto Maltese, Pandora Greenbox te 20% Bokeria

Pozivamo vas i na party koja će se održati u petak 01.prosinca u Fabrique Pubu (Trg Franje Tuđmana 3, 21000, Split).

U slučaju dodatnih pitanja možete se obratiti prof. dr. sc. Ivani Bilić na ibilic@efst.hr.

• Partnerstvom do cilja