Novosti - Natječaji

26. veljače 2024. | Izdvojeno, Razno, Natječaji
Greenpreneur/Studentska Poduzetnička Akademija

Dragi studenti, drage studentice,

Studentski poduzetnički inkubator (SPI) pokreće devetu Studentsku poduzetničku akademiju kroz novi Greenpreneur program u suradnji s University Green Digital HUBom.

Studentska poduzetnička akademija će se održati od 08.03. do 24.05. 2024. godine, te će se ove godine u isto vrijeme provoditi i na Sveučilištima u Stuttgartu u Njemačkoj i Malagi u Španjolskoj, te omogućiti studentskim startupima iskustvo rada u internacionalnom okruženju uz podršku domaćih i stranih mentora.

Registracije za program su otvorene te pozivamo sve zainteresirane da se prijave do 1.ožujka kako bi osigurali svoje mjesto. Prijaviti se možete OVDJE.

Detalji  su u pozivu u prilogu, a za dodatne informacije posjetite: https://spi.efst.hr/ i  @spi_split

• Industrija, inovacije i infrastruktura
  • Održivi gradovi i zajednice