Novosti - Razno

Razno

Gostujuće predavanje: "ICT, Integrated Marketing Communications and Brand Equity in hotel companies in the Mediterranean”

2. travnja 2024. | Izdvojeno, Razno, Događanja

U petak, 12.04.2024. (10:15 h, dvorana 13) u sklopu ciklusa gostujućih predavanja međunarodno priznatih znanstvenika pod nazivom “Iz znanstvenog kuta”, gostujuće predavanje će održati prof. dr. sc. Maja Šerić, katedra za marketing Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Valenciji, Španjolska.

Tema predavanja: "ICT, Integrated Marketing Communications and Brand Equity in hotel companies in the Mediterranean”

Predavanje će se održati na engleskom jeziku u sklopu kolegija “Hotel information systems” te je otvoreno za javnost, a prisutni će imati priliku postavljati pitanja i razgovarati s gostom te saznati sve što ih zanima iz prve ruke.