Novosti - Razno

Razno

Gostujuće predavanje na temu: "Upravljanje manifestacijskim portfoliom  - primjer destinacije Vrsar" (17.01.2024., D3)

16. siječnja 2024. | Izdvojeno, Razno, Događanja

U srijedu 17.01., u 12:15h (u dvorani 3) na kolegiju Upravljanje manifestacijama gostujuće predavanje održati će alumna našeg fakulteta, dr. sc. Klara Trošt Lesić, direktorica TZ Vrsar.

Tema predavanje je "Upravljanje manifestacijskim portfoliom  - primjer destinacije Vrsar".

Dr. sc.Trošt Lesić doktorirala je na našem fakultetu na temu održivog upravljanja manifestacijma, a prije sadašnje pozicije radila je kao istraživač na znanstvenom institutu te osnovala i vodila vlastitu tvrtku za savjetovanje pri organizaciji manifestacija.