Novosti - Razno

Otvorene su prijave za UNIST Career Speed Dating 2024!

8. ožujka 2024. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Otvorene su prijave za UNIST Career Speed Dating 2024!

Događaj će se održati 13. i 14. ožujka u multifunkcionalnoj dvorani Spinit inkubatora Sveučilišta u Splitu u organizaciji Ureda za upravljanje karijerama i savjetovanje UNIST te Sveučilišnog odjela za stručne studije Sveučilišta u Splitu.

Career Speed Dating je posebna kombinacija brzog spoja Career speed dating (eng. speed date) i razgovora za posao. Organizira se na način da se studenti u 7 minuta imaju priliku predstaviti poslodavcima, postaviti pitanja koja ih zanimaju te ostaviti svoj životopis.

Prijavite se za sudjelovanje putem linka: https://forms.gle/Up73FzejJJcUVzuv8

Događanje je namijenjeno prvenstveno studentima društvenih znanosti Sveučilišta u Splitu, a poslodavci su uglavnom iz područja: trgovina, turizam i marketing te bankarstvo, osiguranje i druge financijske usluge.
Kako bi studentima omogućili da se predstave poslodavcima u punom sjaju, dan prije, 13. 03. 2024. će se održati radionica: ''Priprema za UNIST Career Speed Dating''

• Partnerstvom do cilja