Novosti - Sve novosti

Sve novosti

IZNIMNO VAŽNO! – PREGLED UPISANIH KOLEGIJA U ISVU PROGRAMU RADI MOGUĆNOSTI PRIJAVE ISPITA U ISPITNOM ROKU

16. siječnja 2024. | Studij

Poštovani studenti,

Kako ste već upoznati, od ove akademske godine prelazimo na Informacijski Sustav Visokih učilišta (ISVU) u kojem ćemo voditi sve naše studentske evidencije, a u veljači ćemo kroz ISVU odraditi i prvi ispitni rok.

Prije početka ispitnog roka ponavljamo još jednom poziv da na ISVU studomatu provjerite jesu li Vam u tekućoj akademskoj godini upisani svi i točni predmeti koje slušate u ovoj akademskoj godini (u oba semestra) kako biste nesmetano mogli prijaviti ispite na predstojećem ispitnom roku.

Sve pogreške koje uočite trebate poslati STUDENTSKOJ REFERADI na mail isvu@efst.hr što prije, a najkasnije do ponedjeljka 22.01.2024. do 9:00 sati.

Ukoliko bude pogrešaka s upisanim predmetima koje niste prijavili, nećete moći prijaviti niti polagati navedene ispite!
Posljedično, ako ne provjerite i ne prijavite eventualne pogreške koje uočite na Studomatu, osobno preuzimate odgovornost za nemogućnost prijave ispita.

U nastavku su upute za provjeru potrebnih podataka.

• za rad na Studomatu studenti se prijavljuju koristeći AAI@EduHr elektronički identitet.
    • korisničko ime:      KorisnickoImeZaMoodle@efst.hr
    • lozinka:                  ista lozinka kao i za moodle

• Upisane predmete provjerite tako da u izborniku izaberete: "Podaci o studiranju" -> "Upisane godine i predmeti"
    nakon čega u tekućoj godini (2023./2024.) odaberete "Prikaži podatke o upisu".

• Ako na nekom predmetu nemate pravo na potpis, to je vidljivo na ovoj stranici pri čemu je status predmeta u tom slučaju "ponovno upisati komponentu - neispunjenje nastavnih obveza".
    Ukoliko nemate potpis na predmetu, nećete moći prijaviti ispit iz navedenog predmeta.
    Potpis Vam predmetni nastavnik može i naknadno unijeti u sustav ukoliko za isti ispunite obveze predviđene izvedbenim planom predmeta. Za isto se trebate obratiti direktno predmetnom nastavniku.

• Ispitni rok, a time i mogućnost prijave ispita, počinje u subotu 27.01.2024. stoga će Vam na stranici za prijavu ispita sada pisati "Nemate pravo prijaviti ispit niti iz jednog predmeta".

• Termine (datume) ispitnog roka kao i datume do kada možete prijaviti /odjaviti ispit možete vidjeti na stranici "Ispiti" -> Pregled ispitnih rokova".

• Ako Vam je izbornik prazan i jedino što vidite na studomatu jest anketa Državnog zavoda za statistiku,
    to znači da niste ispunili Statistički prijavni list u studenom i da ga morate ispuniti sada.
    Dok ga ne ispunite, ne možete nastaviti s radom u sustavu.

• Ako Vam je Referada stavila zabranu prijave na Studomat, tada se nećete moći prijaviti ali će Vam u crvenom polju pisati razlog zbog kojeg ste dobili zabranu

Za eventualna dodatna pitanja, javite se u STUDENTSKU REFERADU osobno ili mailom na info.pult@efst.hr .

Ukoliko imate tehničkih poteškoća s ISVU sustavom, javite se IFORMATIČKOJ SLUŽBI osobno ili mailom na help@efst.hr .

Hvala na razmijevanju i suradnji te sretno na predstojećim ispitima!

Ciljevi