Novosti - Sve novosti

14. ožujka 2024. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Poziv na Susret guvernera regije 2024

Dragi studenti i studentice,

ovim putem vas pozivamo na događaj koji se ne propušta - Susret guvernera regije 2024 u organizaciji HNB-a i EFST-a, koji će se održati u petak, 15. ožujka 2024.  u Velikom amfiteatru Ekonomskog fakulteta u Splitu, s početkom u 10:00 sati!

U sklopu Susreta, uvodno predavanje će održati  g. Alfred Kammer, direktor Europskog odjela Međunarodnog monetarnog fonda,, nakon kojeg će se održati okrugli stol na temu „Banks and Consumers amid High albeit Falling Inflation and Increasing Interest Rates“.

Sudionici okruglog stola su Anita Angelovska Bezhoska  (Narodna banka Sjeverne Makedonije), Irena Radović (Centralna banka Crne Gore), Boštjan Vasle (Banka Slovenije), Boris Vujčić (Hrvatska narodna banka), Željko Marić (Centralna banka Bosne i Hercegovine) te Josip Visković (EFST).

Potvrdite svoj dolazak do 13. ožujka 2024. do 14:00 h putem poveznice: https://forms.microsoft.com/e/ebertb9yzL

Iskoristite priliku!

Dokumenti za preuzimanje

Kvalitetno obrazovanje Dostojanstven rad i ekonomski rast