Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Poziv na znanstveno-stručni kolokvij "Turizam javno i zajedničko dobro" (10.06.2024.; Svečani amfiteatar, 10:30h)

U ponedjeljak , 10. lipnja 2024.g., na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Splitu (Svečani amfiteatar), u vremenu od 10.30 do 14.30 sati održava se Znanstveno-stručni kolokvij "Turizam, javno i zajedničko dobro: otvorena pitanja korištenja i upravljanja javnim prostorima" koji organiziraju Znanstveno vijeće za turizam i prostor Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti i Ekonomski fakultet Sveučilišta u Splitu.
Pozdravne riječi uputit će dekan Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Splitu izv. prof. dr. Vinko Muštra i akademik Nikola Bašić, predsjednik Znanstvenog vijeća za turizam i prostor HAZU.

U prilogu su dostupni program kolokvija, programska knjižica i sažeci.

• Industrija, inovacije i infrastruktura
  • Održivi gradovi i zajednice