Novosti - Održivi gradovi i zajednice

Održivi gradovi i zajednice

EasyDNNNews

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga objavila je natječaj za obavljanje studentske stručne prakse u 2024. godini

23. svibnja 2024. | Izdvojeno, Razno, Oglasi, Natječaji

Pozivamo studente koji bi se htjeli upoznati s poslovima koji se obavljaju u Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga na iskazivanje interesa za obavljanje prakse tijekom 2024. godine u skladu s navedenim uvjetima:

1. Uvjeti za prijavu:
  • status redovitog studenta
  • upisana prva ili viša godina studija čiji program odgovara poslovanju i potrebama Hanfe – studij ekonomije, prava ili matematike
  • redovitost školovanja (upis godine za godinom i uredno izvršavanje studentskih obveza)
  • regulirano obvezno zdravstveno osiguranje za vrijeme obavljanja prakse
  • hrvatsko državljanstvo
  1. Kriteriji odabira:
  • podudarnost programa studija s poslovanjem i potrebama Hanfe
  • procjena motivacije i interesa
  • visina prosjeka ocjena.
  1. Potrebni dokumenti:
  • životopis
  • dokaz o statusu redovitog studenta
  • dokaz o položenim ispitima i ocjenama
  • domovnica
  • uputnica obrazovne institucije za studente kojima je praksa obvezna (ako je na stranom jeziku, potreban je prijevod ovlaštenog sudskog tumača).

Nakon provedenog natječajnog postupka, na temelju uvjeta i kriterija odabira, odabranim studentima bit će omogućeno obavljanje studentske stručne prakse u Hanfi u trajanju od 10 do 15 radnih dana. Praksa će se obavljati po dogovoru od lipnja do rujna 2024., a nakon završetka studentu će biti izdana odgovarajuća potvrda. Za obavljanje prakse studentima se ne plaća naknada niti se podmiruju bilo kakvi drugi povezani troškovi (prijevoz, smještaj i sl.).

S razlozima i načinima prikupljanja osobnih podataka, kao i s načinom na koji se oni koriste studenti se mogu upoznati putem poveznica Pravila privatnosti Obavijest o obradi podataka – praksa na našim internetskim stranicama (www.hanfa.hr).

Zainteresirani studenti mogu se prijaviti popunjavanjem elektroničke prijavnice uz dostavu svih traženih dokumenata u digitalnom ili skeniranom obliku. Rok za prijavu je 2. lipnja 2024. godine.

• Partnerstvom do cilja