Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Naša studentica dobitnica nagrade Hrvatske zajednice računovođa i financijskih djelatnika za najbolji diplomski rad u području računovodstva i revizije u 2023. g.!

5. lipnja 2024. | Razno

S ponosom objavljujemo da je naša studentica sveučilišnog diplomskog studija Poslovne ekonomije, smjer Računovodstvo i revizija, Anđela Blažević dobila nagradu Hrvatske zajednice računovođa i financijskih djelatnika za najbolji diplomski rad u području računovodstva i revizije u 2023. godini!

Diplomski rad pod naslovom "Nefinancijsko izvještavanje na primjeru društva AD PLASTIK d.d." izradila je i obranila pod mentorstvom doc. dr. sc. Marka Čulara.

Iskrene čestitke našoj studentici i njenom mentoru na zapaženom uspjehu! Bravo!

Kvalitetno obrazovanje