Fakultet - Organizacija - Knjižnica - Obavijesti Knjižnice

Obavijesti Knjižnice

OBAVIJEST STUDENTIMA O MOGUĆNOSTI KORIŠTENJA RAČUNALA u INFOLAB-u 2

U cilju rješavanja problema s nedostatkom računala u prostorijama knjižnice od petka 10. travnja do kraja semestra studentima je na raspolaganju Infolab 2 od ponedjeljka do subote u vremenu 10-12 i 16-18.

Tijekom ispitnog roka Infolab 2 će biti na raspolaganju studentima od ponedjeljka do subote u vremenu 13-16.

EDUKACIJSKE RADIONICE U KNJIŽNICI EKONOMSKOG FAKULTETA

1. RADIONICA: 7. 3. 2019. U 12 sati

Informacijski izvori
(pretraživanje, pregled, vrednovanje i odabir)

Pozivamo sve zainteresirane studente u Knjižnicu u četvrtak 7. 3. u 12 sati. Radionica će biti prikaz dostupnih informacijskih izvora i načina pretraživanja kataloga i baza podataka korisnih za izradu završnih i diplomskih radova te način odabira relevantne znanstvene i stučne građe.

2. RADIONICA: VREDNOVANJE, ODABIR I KORIŠTENJE DIGITALNIH IZVORA: 18. 4. 2019. u 12 sati

- vrednovanje s naglaskom na digitalne izvore
- citiranje, parafraziranje
- stilovi citiranja
- zotero ili endnote…

Pozivamo sve zainteresirane studente u Knjižnicu, radionica će se održati u coworking prostoriji.