Novosti - Izdvojeno

Dan otvorenih vrata na EFST - 02.05.2022. / 11 - 16 h

25. travnja 2022. | Upisi, Izdvojeno, Razno, Događanja
Dan otvorenih vrata na EFST - 02.05.2022. / 11 - 16 h

U ponedjeljak, 02. svibnja 2022. godine dođi na Ekonomski fakultet u Splitu (Cvite Fiskovića 5 - Kampus) na Dan otvorenih vrata i istraži što ti sve nudimo. Bit će živo i zanimljivo.

POGRAM DOGAĐANJA ZA DAN OTVORENIH VRATA

11:00 - 16:00 h - Obiđi štandove u auli i saznaj sve zanimljivosti koje ti nudimo. Sneak peak:

• Infokutak - saznaj sve o upisima i studijskim programima. Kolege iz referade su tu za sva tvoja pitanja!
  • Mobilnost tijekom studija: ERASMUS+ studiranje ili stručna praksa u inozemstvu
  • Studentski poduzetnički inkubator - Želiš ideju pretvoriti u posao? Ovo je mjesto za start!
  • Centar za društveno korisno učenje - Saznaj kako doprinijeti razvoju zajednice kroz korištenje znanja stečenih na fakultetu u praksi.
  • Studentske udruge - upoznaj kolege koji djeluju kroz studentske udruge. Možda te zainteresiraju teme.

12:00 - Okrugli stol: Zašto sam odabrao ekonomiju i gdje me to odvelo?

• Iz prve ruke saznaj iskustva EFST diplomiranih studenata. Iznenadit ćeš se o širini karijernih puteva gdje te sve studij ekonomije može odvesti.

12:00 - 16:00 h - Dan karijera

• Upoznaj neke od tvrtki s kojima EFST surađuje i informiraj se o mogućnostima stručne prakse i/ili zaposlenja tijekom ili nakon studija.

14:00 h - Đir po fakultetu

• Ispuni prijavnicu i priključi se grupi koju će EFST studenti provesti po Fakultetu i upoznati vas sa svim sadržajima.

14:30 h - Ekonomski talk show

• Upoznaj  neke od profesora našeg Fakulteta koji će te kroz zabavan način upoznati sa nekim od mogućnosti koje ti ekonomija pruža

Ne zaboravi se prijaviti za akciju "Postani student na jedan dan"! Ispuni prijavnicu, sudjeluj na nastavi odabranog predmeta i iskusi iz prve ruke kako je to studirati na Ekonomskom fakultetu u Splitu. Prijave su otvorene do 02.05.2022. do 23:55 h. Za detalje o akciji Postani student na jedan dan klikni na LINK.

Sve što ti nudimo za Dan otvorenih vrata pročitaj u LETKU događanja.

A dok čekaš ponedjeljak, riješi KVIZ i saznaj koji je studij najbolji za tebe i pripremi pitanja na koja ćemo ti rado odgovoriti.