Novosti - Covid19

Covid19

EasyDNNNews

Obavijest studentima - Novosti od 6. svibnja 2020.

3. svibnja 2020. | Studij, Covid19 info, Izdvojeno, Razno
Obavijest studentima - Novosti od 6. svibnja 2020.

Drage studentice i studenti,

Prije svega, nadamo se da ste vi i vaše obitelji kod kuće, zdravi. Znamo da ste vrijedni, to pokazuje vaša aktivnost u nastavi i uspjesi na kolokvijima, na čemu vam čestitamo.

Zahvaljujemo vam na svim primjedbama i prijedlozima, koji su omogućili da zajednički unaprijedimo izvođenje nastavnog procesa u ovoj, za sve nas, iznenadnoj i teškoj, a sada već i dugotrajnoj situaciji.

Najavljena je treća faza popuštanja mjera, gdje se navode i fakulteti. Međutim, popuštanje se odnosi samo na iznimne situacije, odnosno na održavanje kliničkih, laboratorijskih i sl. vježbi.

S obzirom da takvih oblika nastave u našim studijskim programima nema, nastavljamo u sadašnjem režimu izvođenja studija.

Dakle:

• Nastava, konzultacije, provjere znanja, obrane diplomskih radova i dalje se odvijaju u režimu studiranja na daljinu.
  • Kafići i restorani ne rade, kao ni čitaonički prostor knjižnice.
  • Od 6. svibnja 2020. studenti mogu doći na Fakultet SAMO radi uzimanja/povrata literature i/ili korištenja usluga Info pulta Studentske referade.

Ukoliko želite doći na Fakultet, morate:

• Najaviti se mailom/telefonom knjižnici/referadi: reći točno što vam treba; službe će vam dati točan termin (dan, sat) dolaska; maksimalno zadržavanje do 15 minuta
  • Nositi masku i rukavice
  • Koristiti samo južni (glavni) ulaz, sjeverni će biti zatvoren
  • Na ulazu, dezinficirati obuću i ruke
  • Održavati razmak od drugih osoba; izvan zgrade Fakulteta najmanje 1m, unutar zgrade najmanje 2m
  • Kod dolaska, potpisati izjavu da tog dana niste imali temperaturu 37.00oC i više, da nemate nikakve simptome koji bi ukazivali na zarazu Koronavirusom ili respiratorne bolesti, te da (po svom saznanju) niste dolazili u dodir sa bolesnim od ovog virusa, kao i da niste u samoizolaciji/karanteni (pripremljene izjave čekat će vas na Info pultu i na pultu knjižnice)
  • Ne dolazite ranije; po obavljenom poslu odmah napustite zgradu; ne grupirajte se unutar i/ili ispred zgrade Fakulteta

Molimo vas, da bez prijeke potrebe NE dolazite na Fakultet. Nemojmo zaboraviti na osnovne preporuke Nacionalnog stožera civilne zaštite o izbjegavanju i ograničavanju kretanja, održavanja fizičke distance, higijene ruku itd.

Detaljne upute Knjižnice o posudbi i vraćanju literature možete vidjeti ovdje.

Detaljne upute o korištenju Info pulta Studentske referade možete vidjeti ovdje.

Srdačno,
Vaš EFST@home