Novosti - Covid19

Covid19

EasyDNNNews

Radionica "Vizualizacija podataka u Microsoft Power BI"

22. veljače 2021. | Izdvojeno, Događanja

Zanima vas kako transformirati veliki broj podataka u jasnu vizualizaciju? Mučite se s prikupljanjem i organiziranjem podataka? Ili pak želite razviti vještine uvoza podataka i izgradnje modela podataka?

Za vas smo pripremili radionice na temu “Vizualizacija podataka u Microsoft Power BI”, a u svijet strukturirane obrade i vizualizacije podataka podataka uvest će vas Nikola Konjušak iz tvrtke Ernst & Young Hrvatska.

Radionica se izvodi u dva dijela:

- srijeda, 24.2.2021., 20:00-21:00h
- petak, 26.2.2021., 20:00-21:00h

Svi sudionici prije radionice moraju preuzeti i instalirati Microsoft Power BI Desktop aplikaciju, koja je u potpunosti besplatna, s linka: https://www.microsoft.com/hr-HR/download/details.aspx?id=58494

Nikola Konjušak bivši je student Ekonomskog fakulteta u Splitu gdje je završio studij Financijski menadžment, a uz to je razvio sklonosti i vještine u području programiranja. Nakon završenog fakulteta zaposlio se u Ernst & Young Hrvatska gdje je u početku radio u odjelu računovodstva i poreznog savjetovanja. S obzirom na sklonosti prema programiranju, prebacio se u novi odjel u kojem radi na automatizaciji poslovnih procesa (npr. automatsko knjiženje kamatnih stopa. U radu koristi nekoliko tehnologija za strukturiranje, obradu, prikaz i prezentaciju podataka.

Broj polaznika na radionici je ograničen te se možete prijaviti za sudjelovanje ovdje: https://forms.gle/oRXE8sU9sMWQ2DGv7

Svi polaznici koji uspješno prođu kroz radionice, dobiti će certifikat o pohađanju.
Sva predavanja će se održati putem platforme Zoom.
_________________________________________________________________________

Radionice se organiziraju u sklopu projekta “Studentski digitalni HUB” kojeg provodi Poduzetnički centar Split u suradnji sa Studentskim poduzetničkim inkubatorom. Projekt je sufinanciran sredstvima Europskih snaga solidarnosti Europske unije, a provodi se kroz cijelu 2021.godinu