Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Poziv za dostavu molbi za stipendiranje studentskog posjeta Penn State University

27. veljače 2017. | Izdvojeno

Obavještavamo studente da se, sukladno Odluci Senata Sveučilišta u Splitu o raspodjeli sredstava ostvarenih od upisnina studenata Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2016./2017., donesenoj na 34. sjednici Senata Sveučilišta u Splitu od 26. siječnja 2017. godine, pozivaju se studenti Sveučilišta u Splitu da dostave molbe za dodjelu stipendija studentima u svrhu posjeta Penn State University.
Na Poziv se mogu javiti svi studenti sveučilišnih studija koji su u prethodnoj akademskoj godini do 30. rujna ostvarili najmanje 60 ECTS bodova, s prosjekom ocjena od najmanje 4,00 (normiranog s obzirom na ECTS bodove, zaokruženog na dvije decimale).
Obavezno je aktivno znanje engleskog jezika.
Rok za podnošenje molbi je 28. travnja 2017. godine.

Molbe se podnose elektronskom poštom s naznakom "Prijava za Penn State University" na email adresu:
info@szst.unist.hr

Uvjeti prijave i sve ostale informacije nalaze se u dokumentu u prilogu.

Link na web objavu:

<>< <>< <>< <>< <>< <>< <><<>< <>< <>< <><<>< <>< <>< Prof. Alen Soldo, Ph. D.
Vice-Rector for Science and International Cooperation University of Split Livanjska 5, 21000 Split, Croatia
tel: +385 21 420721
fax: +385 21 348163