Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

eSTUDENT- Case Study Competition

13. veljače 2019. | Izdvojeno

Case Study Competition je natjecanje u rješavanju Poslovnih slučajeva. Poduzeća predlažu temu, a studenti rješavaju prave poslovne slučajeve smišljajući kreativna i inovativna rješenja.

Vodeće je regionalno natjecanje ovakvog tipa i održava se već 15. godinu zaredom te okuplja stotine proaktivnih studenata sa različitih fakulteta.

Svako poduzeće zadaje jedan poslovni slučaj koji je primjer izazova s kojim se poduzeće susrelo ili predviđa da će se susresti, a rješavaju ga timovi od 2 do 4 člana.

Natjecateljskom timu na raspolaganju je mentor iz poduzeća koji je upoznat sa slučajem te stručan u području iz kojeg je poslovni slučaj. Poduzeća nagrađuju najbolja rješenja s novčanim te dodatnim nagradama u obliku praksi i pripravništva.

Dokumenti za preuzimanje