Novosti - Sve novosti

EasyDNNNews

Project management - ciklus radionica

2. siječnja 2021. | Izdvojeno, Događanja

U sklopu ciklusa radionica „Grow Your Skills“, organiziramo mali tečaj “Project managementa” koji će se održati između 7. i 14. siječnja.

„Project management“ radionice držati će pet predavača - voditelja projekata, s dugogodišnjim iskustvom u struci i obučavanju mladih projekt menadžera:
- Danilo Trebješanin (Locastic)
- Franka Smoljo (Typeqast)
- Ivo Šimić (Ericsson)
- Ante Restović (Ericsson)
- Nikša Pivac (Ericsson)

Raspored radionica:
Četvrtak 7.1.2021. 18:00 – 19:00h
„Koja je uloga projekt menadžera u IT industriji“ - Franka Smoljo, Typeqast

Ponedjeljak 11.1.2021. 18:00 – 19:00h
„Procesi za pripremu projekta u IT-u“ - Danilo Trebješanin, Locastic

Utorak 12.1.2021. 18:00 – 19:00h
„Uspješnim planiranjem do uspješnog projekta – kako da vi vodite projekte, a ne projekti vas“ - Franka Smoljo, Typeqast

Srijeda 13.1.2021. 16:00 – 17:00h i 18:00 – 19:00h
„Vođenje virtualnih timova u globalnom okruženju“ - Nikša Pivac, Ericsson (16:00h)
„Iskustva vođenja portfelja malih 'custom-tailored' projekata“ - Ante Restović i Ivo Šimić, Ericsson (18h)

Četvrtak 14.1.2021. 18:00 – 19:00h
„O promjenama i prilagodljivosti: kako primijeniti agilni pristup u izvedbi i kontroli projekta“ - Franka Smoljo, Typeqast

Radionice su ograničene na 20 polaznika te se možete prijaviti za sudjelovanje ovdje:

Svi polaznici koji uspješno prođu kroz sve radionice, dobiti će potvrdu o pohađanju.

Sva predavanja će se održati putem platforme Zoom. Pozvani su svi koje zanima projekt menadžment i oni koji se žele pobliže upoznati s tematikom.
___________________________________________________________________________

Ciklus radionica „Grow Your Skills“ izvode Poduzetnički centar Split i Studentski poduzetnički inkubator pod pokroviteljstvom Grada Splita. Projekt je namijenjen studentima i mladima neovisno o njihovom obrazovanju, a usmjeren je na stjecanje dodatnih vještina i kompetencija mladih na području poduzetništva i tehnologije. Kroz 6 tjedana radionica i 8 obrađenih tema, mladi će imati priliku razviti dodatne vještine i kompetencije u području osobnog i profesionalnog razvoja što će im pomoći pri konkurentnosti na tržištu rada.