Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Panel na temu ''Naglasak na mlade: uspjeh u poslovanju u Jadransko-jonskoj regiji'' (16.11., 09:00 h, EFST)

9. studenog 2023. | Izdvojeno, Razno, Događanja

U četvrtak, 16. studenoga s početkom u 9:00 sati na Ekonomskom fakultetu u Splitu (Cvite Fiskovića 5) će se održati panel rasprava na temu: ''Naglasak na mlade: uspjeh u poslovanju u Jadransko-jonskoj regiji''.

Panel se održava u sklopu Konferencije mladih Jadransko-jonske regije, u organizaciji projekta AI NURECC PLUS (na engleskom jeziku).

Naglasak panela će biti na inicijativama i poslovnim aktivnostima koje su pokrenuli mladi jadransko-jonskog područja s ciljem pružanja međuregionalne perspektive na izazov fenomena ‘odljeva mozgova’.

U raspravi, koju će moderirati Nataša Bušić iz HGK – Županijske komore Split, sudjelovat će:

• Nastja Logar, vlasnica agencije Autentica, stučnjakinja u zelenom marketingu i konzaltingu
  • Jacopo Corona, osnivač i predsjednik Frolla Social Coopertie Society, pobjednik Europske građanske nagrade 2021 – Italija
  • Uroš Bulatović, osnivač i predsjednik Unije mladih poduzetnika Crne Gore
  • Boris Cigler, direktor konzultantske tvrtke Otto Ziegler Consulting koja posluje u Nizozemskoj te Bosni i Hercegovini
  • Petra Knez Bahor, vlasnica i direktorica Kontaktnog Centra u Sloveniji.

Prijaviti se možete mailom na službenim stranicama EUSAIR-a: https://www.adriatic-ionian.eu/invitation-adriatic-ionian-region-is-youth-conference/.

A direktan link za prijavu je OVDJE.

Cijeli program je dostupan u prilogu.

• Partnerstvom do cilja

Dokumenti za preuzimanje