Novosti - Izdvojeno

Poziv na sudjelovanje u online kolegijima u okviru SEA-EU Society Hub-a

25. kolovoza 2023. | Izdvojeno, Razno, Oglasi, Natječaji
Poziv na sudjelovanje u online kolegijima u okviru SEA-EU Society Hub-a

U okviru projekta Europskog sveučilišta mora (SEA-EU) stvoren je Society Hub, platforma koja okuplja SEA-EU stručnjake koji žele surađivati s lokalnim nevladinim organizacijama, društvenim poduzetnicima i svim ostalim partnerima iz lokalnog okruženja povezanih s ciljevima održivog razvoja -SDG No. 4 (Osigurati uključivo i kvalitetno obrazovanje te promovirati mogućnosti cjeloživotnog učenja) te SDG No. 12 (Osigurati održive oblike potrošnje i proizvodnje). Cilj je ove platforme stvaranje novih strategija, sveobuhvatnih programa i modela suradnje s društvom, a sve to suočavajući se sa suvremenim društvenim izazovima.

U okviru Society Huba, ove jeseni studenti mogu sudjelovati u dva online kolegija koje su osmislili upravo SEA-EU Society Hub eksperti.

Personal Development through Service Learning

• Nositelji: Frauke Godat (Sveučilište u Kielu) i Ivana Jadrić (Sveučilište u Splitu)
  • 5 ECTS
  • Trajanje kolegija: 2. studenog 2023. do 14. ožujka 2024.
  • Rok za prijavu: 4. rujna 2023.
  • Kontakt: fgodat@uv.uni-kiel.de

Intercultural Learning through Virtual Collaboration: Exploring real-world challenges in multicultural teams

• Nositelj: Prabhpeet Chadha-Gebauer (Sveučilište u Kielu)
  • 5 ECTS
  • Trajanje kolegija: 2. studenog 2023. do 8. veljače 2024.
  • Rok za prijavu: 4. rujna 2023.
  • Kontakt: chadha-gebauer@zfs.uni-kiel.de

Sudjelovanje na kolegijima je potpuno besplatno, a više detalja možete pronaći u dokumentima u prilogu.

• Partnerstvom do cilja