Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Poziv studentima na dvodnevnu konferenciju “Money Motion” 21. i 22. ožujka 2024. u Zagrebu!

11. ožujka 2024. | Izdvojeno, Razno, Događanja

Dragi studenti i studentice

Ovim putem vas pozivamo na dvodnevnu konferenciju “Money Motion” u organizaciji vodećih FinTech imena na tržištu – ASEE, Monri, UBIK i Mastercard koja će se održati 21. i 22. ožujka 2024. godine u Zagrebu (Zagrebački velesajam).

Konferencija će okupiti više od 30 lidera industrije i 50 brendova kako bi razgovarali o sadašnjosti i budućnosti FinTecha – jedne od najdisruptivnijih tehnologija našeg vremena. Sudionici i posjetitelji imaju priliku otkriti najnovije trendove, izazove i rješenja na raskrižju tradicionalnog financijskog tržišta i najsuvremenijih tehnologija našeg vremena.

Zainteresirani za sudjelovanje mogu se prijaviti putem linka do petka, 15. ožujka, a po završetku prijava će biti odabrani studenti koji će imati priliku sudjelovati na konferenciji.

*Napomena*: EFST snosi troškove ulaznica za studente, dok sve ostale troškove snose sami studenti.

Svi detalji su na: https://www.money-motion.eu/
Link za prijavu

• Industrija, inovacije i infrastruktura
  • Partnerstvom do cilja