Novosti - Javna nabava

Javna nabava

Objavljena Odluka o dodjeli "Nagrade Ivan Filipović" za 2022. godinu!

21. lipnja 2023. | Izdvojeno, Razno
Objavljena Odluka o dodjeli "Nagrade Ivan Filipović" za 2022. godinu!

Ponosno objavljujemo da su Godišnju nagradu u području visokog školstva dobili autori udžbenika "Operacijski menadžment" urednica kojeg je naša prof. dr. sc. Dragana Grubišić!

„Nagradu Ivan Filipović“ dodjeljuje Republika Hrvatska odnosno Odbor „Nagrade Ivan Filipović“, a priprema Ministarstvo znanosti i obrazovanja, za značajna ostvarenja u odgojno-obrazovnoj djelatnosti i predstavlja najviše priznanje djelatnicima u odgoju i obrazovanju.

Udžbenik je rezultat rada profesora i znanstvenika s vodećih sveučilišta u Republici Hrvatskoj te je namijenjen prije svega studentima preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija iz područja ekonomije koji pohađaju kolegij Operacijski menadžment ili neki srodni kolegij. Pored navedenog ne treba zanemariti ni praktičnu vrijednost udžbenika, jer je isti namijenjen i menadžerima koji upravljaju, bilo proizvodnim, bilo uslužnim operacijama i žele dopuniti svoje znanje iz ovog područja.

Čestitamo prof. Grubišić na zapaženom uspjehu!

• Partnerstvom do cilja

Dokumenti za preuzimanje