Novosti - Oglasi

Oglasi

Upute za prijavu / odjavu ispita u ISVU-u

15. siječnja 2024. | Studij

Studenti ispite prijavljuju putem Informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU) koristeći programski modul STUDOMAT, kojem mogu pristupiti pomoću bilo kojeg računala priključenog na Internet s instaliranim Internet preglednikom (npr. Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, ...)

• GDJE:
    • adresa studomata: https://www.isvu.hr/studomat/hr/prijava
    • za rad na Studomatu studenti se prijavljuju koristeći AAI@EduHr elektronički identitet.
      • korisničko ime:      KorisnickoImeZaMoodle@efst.hr
      • lozinka:                  ista lozinka kao i za moodle

• KAKO prijaviti/odjaviti ispite:
  • KADA je moguće prijaviti/odjaviti ispite:
    • Ispite je moguće prijaviti od dana završetka nastave
      Zimski semestar završava u petak 26.01. – ispite je moguće prijaviti od subote 27.01.

• I prijava i odjava ispita moguća je najkasnije tri dana prije termina održavanja ispita.
      Primjer: ako je ispitni rok zakazan za utorak 6.2. – ispit je moguće prijaviti ili odjaviti najkasnije u subotu 3.2. do 23:59 sati.

• Napomene:
    • Termine ispitnih rokova, kao i rokove za prijavu i odjavu ispita, studenti mogu provjeriti na Studomatu.
    • Nakon objave rezultata održanog ispita (najkasnije 7 dana nakon upisa ocjena), student je dužan provjeriti svoju ocjenu na Studomatu. Eventualne nepravilnosti (krivo evidentirana ili neevidentirana ocjena), student odmah treba prijaviti predmetnom nastavniku i/ili u Studentsku službu.
    • U slučaju problema oko ispitnih rokova (rok se ne pojavljuje na Studomatu, nije moguće prijaviti/odjaviti ispit i sl.), studenti se trebaju javiti u Studentsku službu.
    • Za komunikaciju sa Studentskom službom studenti su dužni koristiti isključivo službeni studentski mail.
      Mail Studentske službe je info.pult@efst.hr

Dokumenti za preuzimanje