Novosti - Razno

Klapa Sveti Dujam Ekonomskog fakulteta traži pojačanje!

18. rujna 2023. | Izdvojeno, Razno, Oglasi

Klapa Sveti Dujam Ekonomskog fakulteta u Splitu u potrazi je za novim članovima.
Zainteresirani studenti ne trebaju imati prethodno pjevačko iskustvo već samo volje i želju za sudjelovanjem!

Cijeli poziv prenosimo u nastavku;

Poštovani studenti,

zadovoljstvo nam je pozvati vas da nam se pridružite u klapu Ekonomskog fakulteta u Splitu, "Sveti Dujam".

Tražimo pjevače i proširujemo klapu, a dobrodošli su svi zainteresirani studenti, te pritom nikakav problem ne predstavlja dosadašnje (ne)iskustvo, bitna je dobra volja i želja za sudjelovanjem u klapskom pjevanju.

Klapa ima niz zapaženih nastupa, a sudjelovanjem u klapi upoznat ćete se s pjevanjem, radom, načinom funkcioniranja uz dobro druženje u klapi.

Klapa radi i na stvaralačkom polju te iza sebe ima sudjelovanje na 5 audio albuma, a jedan od njih je vlastiti autorski album.

Pridružite nam se i raspitajte na broj mobitela 098/1967087, na facebook stranici klape "Sveti Dujam" ili na e-mail brani555@yahoo.com o svim detaljima.

Srdačno,

Branimir Vukorepa,

voditelj klape "Sveti Dujam" EFST.