Novosti - Sve novosti

Sve novosti

Upis na „Program unaprjeđenja digitalnih, zelenih i poduzetničkih vještina“

22. veljače 2024. | Izdvojeno, Razno, Natječaji
Upis na „Program unaprjeđenja digitalnih, zelenih i poduzetničkih vještina“

Dragi studenti, drage studentice

Ekonomski fakultet u Splitu u ljetnom semestru 2023/24 izvodi izborni predmet „Program unapređenja digitalnih, zelenih i poduzetničkih vještina“ u okviru projekta University Green Digital HUB, zajedno s partnerima iz Španjolske, Njemačke i Nizozemske.

Program je usmjeren razvoju digitalnih, zelenih i poduzetničkih vještina studenata te se sastoji od 5 modula povezanih s navedenom tematikom.

Predmet se izvodi u online obliku (e-learning platforma) te uspješnim polaznicima može donijeti 5 ECTS bodova koji se priznaju prema Pravilniku o priznavanju izvannastavnih aktivnosti na Sveučilištu u Splitu. Predmet mogu upisati svi studenti Sveučilišta u Splitu.
Po završetku programa studenti će dobiti i Europass digitalni certifikat.

Zainteresirani studenti mogu se prijaviti na program OVDJE.

Moduli su koncipirani na način da uključuju snimke predavanja unutar svakog modula, dok se ostatak odnosi na samostalan rad polaznika (čitanje, kvizovi, zadaci i slično). Ukupno opterećenje ekvivalentno je 5 ECTS.

Pregled programa:

• Modul 1: Kreiranje digitalnog sadržaja (Digital content creation)
    • Vrijeme trajanja modula: 04.03.-24.03.2024
  • Modul 2: Djelovanje za održivost (Acting for sustainability)
    • Vrijeme trajanja modula: 25.03.-14.04.2024
  • Modul 3: Predviđanje održivih verzija budućnosti (Envisioning sustainable futures)
    • Vrijeme trajanja modula: 15.04.- 05.05.2024
  • Modul 4: Poduzetnička prednost: ovladavanje resursima za održive pothvate (Entrepreneurial Edge: Mastering Resources for Sustainable Ventures)
    • Vrijeme trajanja modula: 06.05.- 19.05.2024
  • Modul 5: Participativna znanost i vizualizacija podataka u društvene svrhe (Participatory science and Data Visualization for Social Purposes)
    • Vrijeme trajanja modula: 20.05.- 09.06.2024

Više informacija o projektu University Green Digital HUB: