Novosti - Upisi - Pregled

Pregled

EasyDNNNews

Gostujuće predavanje: "Humor in Marketing & Digital Applications" (06.05.,11:00, Zoom)

24. travnja 2024. | Izdvojeno, Razno, Događanja

👉U ponedjeljak, 06.05.2024. (11:00 h) u sklopu ciklusa gostujućih predavanja pod nazivom “Iz znanstvenog kuta”, gostujuće predavanje će održati prof. Hye Jin Yoon, izvanredna profesorica na Sveučilištu u Georgiji (University of Georgia, USA).

Tema predavanja: "Humor in Marketing & Digital Applications"

Predavanje će se održati na Zoomu: https://zoom.us/j/8250103447

Hye Jin Yoon je izvanredna profesorica na Odjelu za oglašavanje i odnose s javnošću na Sveučilištu u Georgiji. Njezini glavni istraživački interesi su humor i neusklađena komunikacija u području zdravlja, ekologije i održivosti u digitalnim i interaktivnim medijima. Objavila je preko 50 članaka u recenziranim časopisima poput Journal of Advertising, Journal of Business Research i International Journal of Advertising. Priznata je zbog produktivnosti istraživanja u području oglašavanja u časopisima poput Journal of Advertising i Journal of Business Research. Suradnica je u uredništvu časopisa Journal of Advertising te potpredsjednica Američke akademije za oglašavanje za razdoblje 2023. - 2024.

👉Predavanje je otvoreno za javnost, a prisutni će imati priliku postavljati pitanja i razgovarati s gostom te saznati sve što ih zanima iz prve ruke.