Novosti - Upisi - Pregled

Pregled

EasyDNNNews

Humanitarna akcija "Djeca za djecu"

9. prosinca 2020. | Studij, Izdvojeno, Razno, Događanja
Humanitarna akcija "Djeca za djecu"

S ponosom i zadovoljstvom najavljujemo kako ni u ovoj izazovnoj godini naši studenti Turizma ne posustaju nego hrabro navigaju kroz izazove te u okviru kolegija Upravljanje manifestacijama pod mentorstvom izv.prof.dr.sc. Smiljane Pivčević organiziraju humanitarnu manifestaciju „Djeca za djecu“.

Ove godine sav prihod donirat će se Udruzi Sanus - klubu roditelja djece oboljele i liječene od malignih bolesti.

Prilozi se prikupljaju:

• uplatama na žiro račun akcije:  HR 17 2390 0011 5001 94678,
  • prodajom artikala koje su izradila vrtićka djeca na štandu u City Center One od ponedjeljka 07. do 20.12.2020.,
  • prodajom srećki za bogatu lutriju na štandu u City Center One čije će se izvlačenje moći pratiti preko live stream opcija na Facebook i Instagram društvenim mrežama, u sklopu profila @djecazadjecu
  • aukcijom artikala koji se oglašavaju na Instagramu i Facebooku „Djeca za djecu - humanitarna akcija“:
    • Hajdukov dres s potpisima igrača prve postave
    • Dres hrvatskog rukometnog reprezentativca (Martinović)
    • Rukometni dres PPD Zagreb - Marin Šipić
    • Potpisani dres hrvatske košarkaške reprezentacije

Sudjelujte u Vi u ovoj hvalevrijednoj akciji te u vrijeme darivanja zajedno pomozimo najranjivijim skupinama da lakše prebrode ovaj, svima, izazovan period.