Novosti - Izdvojeno

Izdvojeno

Poziv na Dan stručne prakse - DKU u četvrtak, 07.09.2023.

12. srpnja 2023. | Izdvojeno, Razno, Događanja
Poziv na Dan stručne prakse - DKU u četvrtak, 07.09.2023.

Dragi studenti, drage studentice,

Kako bismo Vam olakšali odabir udruge i projekta u okviru izbornog kolegija Stručna praksa – društveno korisno učenje (DKU)u četvrtak 7.9.2023. na Fakultetu organiziramo Dan Stručne prakse - DKU.

Sve detalje o izbornom kolegiju Stručna praksa - DKU (6 ECTS), na zadnjoj godini svih studijskih programa, možete pronaći na poveznici.*

Svi studenti koji se prijave za sudjelovanje na Danu Stručne prakse - DKU imat će priliku osobno upoznati udruge u kojima se nudi mogućnost različitih aktivnosti u okviru kolegija Stručna praksa – DKU. Na taj način angažirani studenti, koristeći znanja i vještine naučene kroz svoje studijske programe, direktno pomažu i daju doprinos u svom društvenom okruženju.Svi zainteresirani studenti trebaju prijaviti svoje sudjelovanje na Danu Stručne prakse DKU najkasnije do srijede, 06.09.2023. na poveznici.

Ostali detalji o događaju biti će objavljeni nakon zatvaranja prijava.

*Napomena: Prijava se odnosi na studente koji u akademskoj godini 2023./24. planiraju upisati zadnju godinu svog studijskog programa (3. godina svih prijediplomskih studija i 2. godina svih diplomskih studija).